image Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat

En / Ru

OGŁOSZENIE

W nawiązaniu do ogłoszenia z dnia 07.11.2017 r. Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, że bilety na spektakl „Prezent urodzinowy” wydawane będą od 24 listopada 2017 r. w pokoju nr 212 – na drugim piętrze budynku Rektoratu przy ul.Poniatowskiego 15 w Katowicach.

Odbiór przez osoby trzecie będzie możliwy po okazaniu stosownego upoważnienia zawierającego numer dowodu osobistego osoby upoważnionej.

[Przesłano przez: Wioletta Zientecka]

Sylwester BIS – Bal u Cygana

Teatr Zagłębia logo

Prezent urodzinowy

OGŁOSZENIE

W nawiązaniu do ogłoszenia z dnia 06.10.2017 r. Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, że bilety na spektakl „Jabłko” wydawane będą od 23 października 2017 r. po godzinie 12:00 w pokoju nr 212 – na drugim piętrze budynku Rektoratu przy ul.Poniatowskiego 15 w Katowicach.

JABŁKO

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze